Rodinné domy na klíč

Realizujeme stavby domů na klíč. Stavíme v Ústí nad Labem a okolí. Provádíme výstavbu domů, hrubých staveb i realizaci stavby na klíč. Pokud ještě nemáte vlastní projekt rodinného domu, rádi Vám poskytneme odbornou pomoc a zajistíme Vám optimální projekt, který bude splňovat Vaše individuální požadavky. Poskytujeme komplexní služby ve stavebnictví a garantujeme dodržení stanovené ceny při stavbě rodinného domu na klíč podle zadání v projektu.

Stavbu rodinných domů provádíme z velké většiny tzv. na klíč. V tom je zahrnuto většina řemesel a prací - hrubá stavba, inženýrské sítě, výstavba střechy apod. Rozsah prací záleží na individuálním přání a potřebám zákazníka. Zajistíme zpracování projektové dokumentace včetně stavebního povolení. Připravíme dokumenty a podklady pro kolaudaci.

V případě přání klienta dodáme pouze hrubou stavbu rodinného domu.

 

Aktuálně

Plochá střecha a její výhody

21.01.2014

Když se řekne plochá střecha, každý si představí paneláky a zatékání do bytů pod střechou. S dnešními moderními materiály se takových problémů rozhodně nemusíme bát. Plochá střecha má totiž své výhody.

více »
Aktuálně

Plechová střešní krytina

3.12.2013

Široký výběr střešní krytiny na trhu vám dává jedinečnou příležitost, vybrat si právě to, co potřebujete. A proč by právě plechová střešní krytina nemohla být tou pravou pro vaši střechu. Jaké jsou její výhody a nevýhody?

více »
Dodavatelé

IKO

Tondach

Bramac

Cembrit

KM Beta

Pluvitec